Tehotenstvo, pôrod, šestonedelie, materstvo

Vítam Vás na stránke Dula Adriana Mataye Sauer - Pôrod s dušou.

Som žena, matka dvoch dcér. Žena, ktorá prvé bábätko porodila v nemocnici bez podpory a znalostí. A druhé bábätko v domácom prostredí.

Zažila som postraumatickú stresovú poruchu z prvého pôrodu a silný, liečivý zážitok z druhého pôrodu.

Obe moje deti prišli na svet rôznym spôsobom. Vidím, ako to ako rodíme MY ženy a to ako sa rodia NAŠE deti ovplyvňuje naše životy.

Aj preto som sa rozhodla byť tu pre iné ženy, bábätká, aby sme sa mohli zrodiť my a naše deti v láske, v rešpekte, v pokoji, vo svojej sile a múdrosti.

Moja cesta začala pred takmer desiatimi rokmi. Bol to môj vlastný zážitok z tehotenstva, z pôrodu, šestonedelia.

Pochopila som, uvidela som, že takto my ženy určite nie sme stvorené, aby sme rodili v bolesti, v strachu, v odovzdaní sa lekárom.

Štúdium som započala v občianskom združení Slovenské duly.

Ďalej to bola napr. pôrodná asistentka Anka Kohútová, mexická pôrodná babica Angelina Miranda Martinez.

Dvojročná Škola babictví, kde nám prednášali a učili nás české a zahraničné pôrodné asistentky.

Moja cesta však nekončí a vzdelávam sa stále ďalej, aby som našim ženám mohla prinieť iný pohľad na tehotenstvo, pôrod, šestonedelie a materstvo.

Čo ponúkam :

Recenzie

" Aďka, týmto posielam obrovské ĎAKUJEM za to, že si mi prišla do života. Ďakujem za tvoje nádherné a citlivé sprevádzanie tehotenstvom, pôrodom, aj za tvoju popôrodnú starostlivosť.
Hneď po prvom kontakte som vedela, že taká nádherná, jemná, empatická a pokojná bytosť ako ty, je tou najvhodnejšou osobou pre mňa a moje dieťatko. Celé toto obdobie pre mňa ostane magickým zážitkom. Vďaka tebe som sa cítila bezpečne a vedela som, že o nás bude postarané s najväčšou láskou, úctou, rešpektom a zároveň, že máš obrovské skúsenosti a silu, ktorú v tom momente krehká a zraniteľná žena potrebuje. Bola si mojou oporou a poskytla si mi veľmi cenné rady a priestor veriť v svoje schopnosti. Tvoja celková podpora na fyzickej, ale aj emocionálnej a duchovnej úrovni prispieva k transformačnému zážitku. Vyžaruje z teba obrovský pokoj a múdrosť.
Kiežby každá žena v očakávaní a každá prichádzajúca dušička dostali k sebe tak čistú dušu na ceste k ZRODENIU. Pomáhaš s radosťou a láskou. Napĺňaš svoje poslanie. Tvoja prítomnosť a večný optimizmus je DARom.
Z hĺbky svojho srdca posielam ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM"

Janka B.

 

" Zenicky, dovolte mi priblizit Vam tuto nadhernu dusu. Adriana Sauer. Zena, ktora Vas prevedie tehotenstvom, porodom a poporodnym obdobim a opecuje Vas a Vase dietatko fyzicky aj duchovne. Jemna, nacitena, vnimava.
Adke mi sama prisla do zivota a po prvych online kontaktoch som vedela, ze je ta spravna zienka pri ktorej sa citim bezpecne a sama sebou. Absolvovala som s nou celodennu pripravu na porod, predporodny ritual, kranio, motyliu metamorfnu techniku, sprevadzala nas pocas samotneho ZRODU nasho dietatka a nasej rodinky a pocas sestonedelia. Dakujem jej za prenadhernu starostlivost, jemnost, nacitenie na babatko, vonu byliniek a olejcekov.
Adka je pre mna velkou inspiraciou ako zena, ktora je v byti. V pritomnosti. Nosi v sebe mudrost predkov. Je inspirativna ako matka. Odovzdanost zenstvu, materstvu a absolutna dovera v schopnosti dokonalej detskej duse. Bezpodmienecna laska. Obrovsky vnutorny pokoj v kazdej situacii.
Pocas celeho obdobia mi bola oporou, poskytovala mi starostlivost a rady ale nezasahovala do mojho priestoru. Menila som sa jej pod rukami. Citila som ako pustam to stare a nepotrebne. Vzdy mi ukazala, dovolila pochopit a vstupit sebe samej do sily. Dakujem Ti Draha Zena a vrelo Ta kazdej zienke odporucam !
A zelam kazdej tehotnej zene aby si mohla v tomto krasnom a krehkom obdobi dopriat takuto starostlivost!"

Monika S.

 

"ďakujem TI krásne Adrianka za tvoje sprevádzanie pôrodom nášho synčeka, ako aj za tvoju popôrodnú starostlivosť. Boli to magické chvíle, na ktoré budeme celý život spomínať. Každej žienke odporúčam a zároveň prajem, aby mala tú možnosť zveriť sa do tvojej náruče
ďakujem "

Karolina C.

 

"P. Adriana Sauer je jedna z najempatickejsich, najpokojnejsich a najpovolanejsich osob, co sa tyka starostlivosti o zeny v tak krehkom obdobi, akym tehotenstvo, porod a sestonedelie nepochybne je. Pripravovali sme sa spolu na porod, bola mojou butlavou vrbou, mojou trpezlivou posluchackou a starala sa o mna kralovsky. Bohuzial, moj porod nestihla, ale venovala mi cas este pred nim v nemocnici (rozhovor, kranio a tiez spravy na messengeri) a co je hlavne, prisla po porode. Doniesla so sebou pokoj, ktory som tak velmi potrebovala. Osetrila ma, doniesla bylinky na kupele, homeopatika, skontrolovala dojcenie ako LP, ale najdolezitejsie bolo vyuzit jej ponuknute rameno na vyplakanie sa. Ona nesudila, nehodnotila, a to som velmi ocenila. Keby sme sa s muzom rozhodli pre surodenca pre syna, nezavaham a ozvem sa jej znova. Este raz - dakujem. "

Zuzana C.

 

"Domaci lotosovy pôrod v sprievode Adky je pre mna a nasu rodinu silnym a transformacnym zazitkom. Svojou pritomnostou nabila miestnost pokojom, doverou a laskou. Dakujem Adka za povzbudzujuce slova,oporu, masirovanie, ktore mi pomahali ustat vlny. Adkine dary, schopnosti a vedomosti mi tiez pomahali v obdobi tehotenstva. Laskava starostlivost v sestonedeli vonavymi olejcekmi a bylinkami mi pohladzaju telo i dušu. Adka velke ĎAKUJEME"

Erika F.

 

"Adka je veľmi špeciálna žena! Láskavá, príjemná, citlivá, jednoducho žena s veľkým Ž. Som neuveriteľne vďačná, že sa naše cesty stretli a Adka ma sprevádzala mojím prvým krásnym tehotenstvom. Užila som si od nej nádherné masáže či terapiu, ktoré ma prepojili ešte bližšie s mojím bábätkom a samou sebou. Vždy mi ochotne poradila s mojimi otázkami, vedela ma upokojiť, keď tlaky okolia boli priveľké. Podporila ma, že veriť sebe a babatku a oplatí, čo sa ozaj potvrdilo a môj nádherný poklad sa vypýtal sa svet v ten pravý čas. Adka bola po mojom boku počas pôrodu, jej prítomnosť mi bola veľkou oporou a dodala mi silu, dokonca i kontrakcie v jej prítomnosti sa zdali ľahšie zvládnuteľné.
S Adkinou pomocou a podporou sa mi podarilo na svet priviesť moju prvú nádhernú a zdravú dcérku! Veľké prevelke ďakujem patrí tejto úžasnej žene, ktorá to, čo robí, robí zo srdca a s láskou!"

Maria K.

 

Spojte sa so mnou:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.